Home Guard P3 + Satel CA10

Tutaj zadajemy pytania dotyczące zabezpieczeń do obiektów.....

Moderator: Marek

Home Guard P3 + Satel CA10

Postprzez młody » 2011-10-04, 22:01

Witam.
Posiadam w domu Home guard P3 i satel CA 10
Szukam info jak poprawnie podłączyć Home Guard P3 z Satel CA 10 aby sterować cenralą CA 10 ( Włączenie i wyłączenie czuwania alarmu ) za pomocą telefonu komórkowego.
Proszę o pomoc.
młody

Postprzez Marek » 2011-10-17, 08:36

Samo podłączenie ci nie pomoże trzeba sobie to wszystko zaprogramować.
W CA-10 musisz jedno z wejść zaprogramować jako załącz / wyłącz np: strefę
i do tego wejścia podłączyć wyjście z Home Guarda.
Marek

Postprzez młody » 2011-10-26, 23:14

Witam.
Tak zrobiłem no i zaczęło działać połowicznie a potem wcale, wejście w centrali zaprogramowałem " włącz/ wyłącz alarm", wyjście w Home Guard zaprogramowałem tak jak w opisuje instrukcja. połowicznie dlatego bo tylko załączało mi alarm a wyłączyć już nie mogłem. Po tym przestało rozpoznawać instrukcje sms Z1 lub W1. No i wróciłem do punktu wyjścia. :???:
młody

Postprzez Marek » 2011-11-08, 11:09

W P3 są led , które pokazują stan wyjścia zał /wył Można obserwować ich działanie
jak masz problem z programowaniem to AMT robi darmowe szkolenia . wystarczy się z nimi umówić.
Marek

Postprzez młody » 2011-11-09, 00:56

Fakt , ostatnio mam problem nie tylko z programowaniem ale również ze znalezieniem wolnego czasu aby móc pokombinować i poobserwować centralę CA10 i P3.
Szkolenie, brzmi super i jeśli jest taka możliwość nie odpłatnie zgłębić wiedzę na temat ... jak dla mnie bomba. Wielkie dzięki za podpowiedź, z obu na pewno chętnie skorzystam i o efektach dam znać.
młody

Powrót do Alarmy do obiektów