Padająca tylko jedna bateria w pilocie od Zamster plus v051

Tutaj zadajemy pytania dotyczące zabezpieczeń do samochodów...

Moderator: Marek

Padająca tylko jedna bateria w pilocie od Zamster plus v051

Postprzez marcinlubla » 2015-12-08, 17:08

Witam,
nie tak dawno rozpisywałem się na forum w sprawie domykanie szyb z pilota i wszystko to działo idealnie. Problemem jest teraz ciągle rozładowywanie baterii w pilocie. Wymieniałem już je z XXX razy. Kupowałem je w hipermarketach a nawet i u zegarmistrza i nic, padają po około miesiącu. Te markowe wytrzymują ze 2 tygodnie dłużnej. Sprawdzając dokładnie stan baterii okazało się ze jedna jest zawsze rozładowana na zero, a druga zaś naładowana na full. Pomyślałem ze może coś nie tak z elektroniką w pilocie. Mając drugi zakodowany nowy pilot zacząłem przeprowadzać na nim próby (założyłem też nowe baterie) i okazało się ze pada tak samo szybko jak ten, którego normalnie używam. Po wymianie tej felernej znów jest spokój na chwile. Pilota używam raptem ze 3-4 razy dziennie. Od momentu kupna to jest z 1 rok nic wcześniej nie robiłem koło tego. Poprzedni właściciel też mówi, że jemu raz tylko baterie padły za 5 lat. Proszę znów o pomoc z tym upierdliwym problemem.
marcinlubla

Powrót do Alarmy do samochodów