Mazda 323 BJ 1998r benz

Tutaj pytaj o rozpiskę z podłączeniami do konkretnego modelu samochodu...

Moderator: Marek

Mazda 323 BJ 1998r benz

Postprzez lukisio » 2010-04-20, 19:24

Witam
Poszukuję instalacji pod alarm Mazdy 323 BJ 1998r benzynka. Dodatkowo potrzebuje sterowania do szybek pod moduł MPW na 2 szybki.
Pozdrawiam
lukisio

Postprzez Sonix » 2010-04-21, 14:46

Mam jakąś starą rozpiskę do rocznika 95.
Załączniki
Mazda 323.pdf
(208.79 KiB) Pobrane 925 razy
Sonix
Administrator

Postprzez lukisio » 2010-04-22, 16:41

Dzięki sonix ale dziś klienta przełożyłem. Zamontowałem mu centralkę, podłączyłem centralnym ale mam problem z szybkami, kierunkami i jakimś obwodem :( do odcięcia.

[ Dodano: 2010-04-29, 17:00 ]
No i dla potomnych mam pewne rozwiązanie :)

MPW-2 należy podłączyć do szyby kierowcy do przewodu niebieski i czerwony. natomiast w pozostałych drzwiach problemu nie ma bo są po 2 przewody :) W drzwiach kierowcy od szyby jest aż 5 :)

Sterowanie centralnym zamkiem minusem. Sterownik centralnego jest nad pedałem sprzęgła. Wygląda taki duży przekaźnik koloru zielone. Opisany jest Door lock czy jakoś tak. Tu masz +, -, + po zapłonie, no i sterowanie centralnego.

Jak dojdę jak z kierunkami to dam znać lub dam cały PDF z rozpiską :)
No i mazda skończona :) Odcięcie zrobiłem na podstawie bezpiecznika 10A silnika w kabinie :) W sumie 4 lub 5 przewodów na których pojawia się + po ACC (zapłonie). Odcięcie skuteczne :)

Kierunki sprawa jak okazało się banalna :)
pod kierownicą duża czarna kostka :) Dokładniej po lewej stronie przypięta to osłony kolumny. Przewody to chyba standardowo zielony/czarny i zielony/biały spięte symetrycznie :)
lukisio

Powrót do Szukam rozpiski podłączenia do samochodu ...